2 вересня
Мистецький Арсенал
special space
Лаврська, 10 - 12
12.00 —22.00
Ukrainian fashion week: Jewelry picnic with O'ernude
15 серпня
Villa Verde
Кирилівська, 102
19.00
Літературний перформанс від GOGOL'S MUSTACHE
Чому герої Ремарка постійно п'ють? Через що Фіцджеральд постійно пив більше належної йому міри? Алкоголізм Хемінгуея — це образ чи реальність? Які напої допомогли Джеку Керуаку об'їздити всю Америку уздовж і поперек? Раді анонсувати лекцію від наших друзів і резидентів — літературного подкасту «Вуса Гоголя». Розташувавшись у барі біля басейну, Нікіта та Вадік розкажуть про те, як література перетинається з алкоголем. Під час перформансу ми будемо готувати улюблені коктейлі письменників: від "Джин Рікі" до дайкірі.
15 — 16 серпня
Villa Verde
Кирилівська, 102
12.00 — 20.00
VILLA VERDE GARDEN
Літо у місті — ми повернулись з Одеських гастролей та влаштовуємо садовий VILLA VERDE едішн у Києві! Кращі вінтажні та локальні проєкти, великий сад, кінокорнер та бар у басейні. Квитки на вході — 100 грн/день.
3-8 липня
Кафе "Шарлотта"
Тургеневська, 55
12.00 - 20.00
Поп-ап у кафе "Шарлотта"
Київнес маркет, із супер селективною добіркою прикрас, одягу та, звісно, ваших улюблених персональних колекцій. Gucci та Dior, літня селекція для променаду одеською трасою здоров'я, вінтажні сумочки для черешні, геометрія Maison Margiela, шовк та (іноді) пір'я для дегустації коктейлів. Зона вінтажних та сучасних прикрас під кураторством партнеру проекту – маркетплейсу O'ERNUDE.
14.02
Київська троянда
Володимирський узвіз, 2
21:00
ТАНЦІ У КИЇВСЬКІЙ ТРОЯНДІ
Міські танці у павільйоні "Київська троянда". Елегант романтік та трохи сентиментальності. Танцюйте із друзями, коханими. Танцюйте з тими, у кого ще належить закохатись.
Замовити