Лекторій у KOOPERATIV: дизайн, кіно, маркетинг та запуск нових брендів
09 вересня

Осінній лекторій у KOOPERATIV — це потужний буст корисної інформації. Дизайн, медіа, кіно, література, свідоме споживання, запуск нових брендів — ми зібрали кращих для дводенного інтенсиву.

Cубота, 12 вересня: sustainable лекторій та KYIVNESS CINEMA

У перший день вікенду разом з маркетплейсом oolla робимо акцент на свідомому споживанні, моді та sustainability. Серед спікерів — Анастасія Журавель, співзасновниця "Ласки", соціального проєкту та першого благодійного магазину у Києві, Йова Ягер — дизайнерка ресторанів, готелів, засновниця студії YOVA YAGER hospitality design. Більше 10 років разом зі своєю командою вона реалізовує різні проєкти на українському і європейському ринках. Вважає важливим слідувати принципам сталого розвитку в житті і в дизайні, для чого пропонує насамперед переосмислення — RETHINK.

Йова Ягер

Надія Самарина та Ганна Понікарчук, засновниці проєкту Ozero, що займається zero waste консалтингом та освітою розкриють тему "Sustainability: життя та бізнес", а дизайнерка Софія Русинович розповість як повернути життя старим речам за допомогою фарби.

Надія Самарина та Ганна Понікарчук


Також, готуйте ваші ідеї для майбутніх фільмів. Ми проведемо ELEVATOR PITCH КІНОІДЕЙ, vol.2. ELEVATOR PITCH КІНОІДЕЙ — це формат суперкороткої презентації. В учасника є декілька хвилин на те, щоб розповісти свою ідею, і стільки ж, щоб отримати на неї фідбек від професійних продюсерів.

У KOOPERATIV задуми оцінюватиме продюсерка Наталя Лібет. Серед проєктів Наталі фільми «Парфенон» Мантаса Квадеравічюса (учасник тижня критики Венеційського кінофестивалю), «Анна» (учасник короткометражного конкурсу Каннського фестивалю) та інші.

Наталя Лібет

Завершуємо перший день кінопоказом: наші куратори обрали для тебе документалістику «Не хвилюйся, двері відчиняться» Оксани Карпович.

Оксана — кінорежисерка, фотографка. З 2013-го року живе і працює в місті Монреаль (Канада). Її перша повнометражна «Не хвилюйся, двері відчиняться» отримала приз найкращого дебютного фільму на фестивалі RIDM в Монреалі та спеціальну відзнаку журі на фестивалі Hot Docs в Торонто. Залишайся з нами після перегляду, щоб поговорити з Оксаною, яка днями завітала до Києва з Монреаля.

Неділя, 13 вересня: дизайн, маркетинг, література та запуск нових брендів

Відкриє лекторій дизайнер Костя Чікуров — Дизайн 2050: чому потрібно поховати логотип та вигадувати сценарії? У портфоліо Кості два роки роботи у Fedoriv hub, дизайн для брендів Support by Poustovit, OKNO bar, Kyivness та Nowness.Костя Чікуров

Дмитро Деркач, співвласник Planeta Kino, поділиться досвідом та відповість на запитання під час паблік talkу, а о 16.00 готуємо бомбу від Інни Чут: "Як запустити новий бренд, коли все вже запущено до вас?". Співзасновниця онлайн-школи Skvot, що також керує всіма проєктами платформи LABA в 4 країнах і командою з 18 чоловік розповість про те, як зрозуміти свою аудиторію, проаналізувати ринок і конкурентів, а потім визначити переваги вашого бренду.

Дмитро Деркач

Інна Чут

Другий день завершують наші резиденти та друзі — Нікіта Рибаков та Вадим Кириленко, ведучі літературного подкасту "Gogol's mustache". Цього разу на вас чекає "Авада кедавра, доросле життя": лекція про Гаррі Поттера. В ході лекції обговоримо: чому перший роман не хотіли видавати? За якими канонами будуються твори? Хто крутіше: Ісус Христос або Гаррі Поттер? Які етичні питання піднімає Роулінг? Що в романах взято з античності?

Нікіта Рибаков та Вадим Кириленко

Усі лекції будуть корисні власникам малого бізнесу та всім, хто займається запуском чогось нового.

Реєстрація за посиланням: bit.ly/3lLIRtb

Лекції безкоштовні для відвідувачів KYIVNESS WEEKEND.

Квитки можна придбати на вході: 150 грн/день, два дні — 250 грн.

ДАЛІ
Замовити