Селекція листопада
05 листопада

Прикраси, які обирає Леандра Медін — американська блогерка та письменниця, найвідоміша за "Man Repeller", селекція європейського та українського вінтажного скла, светри в стилі Веса Андерсона та колекція одягу "Місцеві базари" з секонд-гендів Києва: цих вихідних відбудеться двадцять другий курований маркет.

У гіді розповідаємо, як влаштувати справжній хоппінг у палаці та ділимось кращими знахідками.

Вінтаж та корнер з персональними колекціями — цього разу свої знахідки презентують Юлія Пеліпас, ексдиректорка відділу моди Vogue UA і засновниця бренду Bettter, фотографка Julie Poly та засновниця KYIVNESS Олена Айгенманн. Prada, Chanel, Maison Margiela, Gucci та добірка Acne studios, епатажні речі з мандрівок та знімальних майданчиків — усе для створення атмосферних образів.

Серед локальних проєктів — светри Feb яскравих кольорів з преміальної італійської вовни, нова колекція та архівний сейл від KseniaSchnaider, перші у світі окуляри з кави Ochis, ресайкл-проєкти з теплими класичними костюмами та бунтарським денімом. За атмосферними прикрасами радимо завітати до корнерів Only Good, Tsvite teren та Brua, бренду що з'являється у інстаграмі Леандри Медін.

Вперше презентуємо проєкт «Місцеві Базари» — це колекція одягу, присвячена вторинному використанню речей. Cеконд-генд базари та блошині ринки Києва є важливою складовою ідентичності міста. Купувати там одяг — завжди було своєрідним ритуалом місцевих жителів, а для туристів київські секонд-генди стали місцями для обов'язкового відвідування. Цей органічний для міста звичай вторинного використання одягу надихнув на створення «Місцевих Базарів». Кожен предмет одягу з колекції був придбаний на одному з київських ринків, а друк був нанесений на кожну річ вручну за допомогою портативного принтера EBS 260. Колекція створена Standard Deviation у 2021 році. Standard Deviation – це міждисциплінарний лейбл на перетині музики, мистецтва та видавничої діяльності, націлений на сприяння взаємному обміну між українською сценою та глобальною спільнотою. Standard Deviation є сайд-проєктом клубу ∄ на Кирилівській.

На аудіофілів у палаці чекатиме зона від проєкту Play vinyl, з програвачами Audio-Technica, Pro-Ject та естетичними Crosley, платівки та акустика, для аромаманіяків ми підготували осінньо-зимовий буст від Aromaburo — свічки-каміни, аромати для оселі та дифузори. Зону з декором доповнює добірка дизайнерських предметів та mid-century меблів: німецькі вінтажні стільці, кавові столики, антік дзеркала.В суботу музичним хедлайнером стане один з найвідоміших українських ді-джеїв Pavel Plastikk — засновник диско-формації Low party та резидент Closer Kyiv. Звичайно, він грає по всій Європі. Наприклад, вечір Білла Брюстера Lowlife в Corsica Studios в Лондоні або вечірка Aficionado Boat на Electric Elephant в Хорватії. Доповнюють географію виступів Цюріх, Осло, Берлін, Лондон, Гамбург, Кельн, Дюссельдорф, Стокгольм та Гельсінкі.

У неділю раді зустрічати одеських резидентів — Дмитро Ананьєва та Микиту Грєшнова. Саме вони створюють гучні вечірки з винятковою музикою в одеському готелі "Брік", а Дмитро є засновником культового місця "Тишина".лайн-ап 6 та 7 листопада:

Субота, 6 листопада, колаборації з Play vinyl

12.00 — 14.00 Loginov

14.00 — 16.00 pthope

16.00 — 18.00 Eazy

18.00 — 20.00 Pavel Plastikk

Неділя, 7 листопада

12.00 — 14.00 Reshat

14.00 — 16.00 MKCMLLN

16.00 — 18.00 Deeply dstrbd b2b Kid-a

18.00 — 20.00 Julia Roen


ДАЛІ
Замовити