Вінтажна класика
01 травня

"З самого дитинства ми жили у світі мистецтва та живопису: батьки художники, художні школи, години в галереях і музеях. Згодом ми зустрілися: спочатку на архітектурному факультеті, далі — на факультеті мистецтвознавства".

Даша і Валерія з Дніпра створили проєкт Fragile store, який є постійним резидентом KYIVNESS. Основна колекція складається з європейського, радянського та українського скла. Селекція поповнюється постійно і кожен предмет приголомшливий у своєму роді: набори питних келихів із графинами Bimini, підставка під гаряче з Гельсінкі чи китайська чайниця.
Антикварний набір Bimini Glass, Австрія, 30-ті

Історія скла Bimini належить австрійцю на ім’я Фріц Лампл. У 1923 році він взяв в оренду підвал, найняв склодува і запропонував своєму зятю Джозефу Бергеру створити фантазійні форми, працюючи разом зі склодувом. Вони використовували скляні трубочки різного діаметру та кольору: незабаром з’явились фантастичні тварини, вази та танцівниці. Це була справжня “поезія в склі”. Назву бренду Фріц Лампл взяв з поеми Генріха Гейне про вигаданий острів під назвою Біміні:
Little Birdie Colibri,

Lead us on to Bimini

Fly ahead and we shall follow

In beflagged barges hollow;


On the Isle of Bimini

Reigns eternal ecstasy

And the golden larks are singing

In the Blue their tirili
"Предмети ми знаходимо в антикварних магазинах, на вінтажних ринках Німеччини, України, Фінляндії, Іспанії та Франції. Також відвідуємо аукціони. У деяких країнах у нас вже є свої колекціонери та постачальники.

Ми прихильники класики, подобаються прості й зрозумілі предмети, такі як ваза.

Взагалі, ваза — це предмет, який треба мати вдома кожному. А краще декілька", — діляться засновниці Fragile.

Вази-келихи з тонкого скла, Німеччина, 70-ті

Штоф з чаркою з гутного скла

Поррон — іспанська посудина для розпивання вина

Кавовий набір Harlequin, Arcopal

Китайські чайниці, середина 20-го століття


ДАЛІ
Замовити